platforma blogowa portalu Gazeta Współczesna

Włochy – Niemcy (2-1) 28.06 YOUTUBE bramki skrót meczu

Włochy – Niemcy (2-1) 28.06 YOUTUBE bramki skrót meczu: Niesamowity pojedynek i zaskakujący wynik. Wszyscy już myśleli o finale Hiszpania – Niemcy.Pojedynek Włochy – Niemcy miał tylko jednego faworyta. Nikt nie stawiał na Włochów, chociaż ci nie dali się Niemcom od 17 lat. Niemiecki taran poruszał się po Polsce i Ukrainie niewiarygodnie. Niszczył każdą przeszkodę, którą napotkał. Wczoraj miało być tak samo.

YouTube Preview Image

Początek spotkania to rzeczywiście dominacja Niemców. Jednak w 20 minucie Mario Balotelli nie dał żadnych szans Neuerowi.

16 minut później pokazał swoją niebywałą klasę. Dostał idealną piłkę i popędził z obrońca na plecach na bramkę Niemiec. Uderzył tak potężnie w okienko, że Neuer nie miał nic do powiedzenia.

Radość Włochów i samego strzelca była niesamowita. To już było pogrążenie przeciwnika.

Niemcy dostali na otarcie łez w 90 minucie rzut karny, który na gola zamienił Ozil. To jednak było zdecydowanie za mało na tak wczoraj dysponowanych Włochów.

Komentarze (1) do “Włochy – Niemcy (2-1) 28.06 YOUTUBE bramki skrót meczu”

1. skróty meczów napisał(a):

Bravo Italia wielkie gratulację i zaangażowanie – doczekałem się pierwszej niespodzianki na Euro 2012, a w niedzielnym finale tak jak w piosence “wszystko się może zdarzyć”..